rko
 

  معرفی مسابقات پی پی وی تی ان ای هاردکور جاستیس 2011 - TNA Justice PPV 2011


مسابقات کشتی کج جدید پی پی وی جاستیس 2011 ........................................... TNA Justice 2011 PPV - 7 August

تاریخ برگزاری: 7 آگوست 2011

مسابقاتی که در پی پی وی تی ان ای هاردکور جاستیس 2011 برگزار گردید:

مسابقه اول: کندریک درمقابل شلی در مقابل آریس .... X Division Champions Brian Kendrick vs. Austin Aries vs. Alex Shelley

مسابقه دوم: ناک اوتس تگ تیم مچ ............... Knockouts Tag Team champions Tara & Miss Tessmacher vs. Sarita & Rosita

مسابقه سوم: د پاپ درمقابل دیوان ................................................................................ The Pope vs. Devon

مسابقه چهارم: میکی جیمز در مقابل وینتر ........................................ Knockouts Champions Mickie James vs. Winter

مسابقه پنجم: راب ون دام در مقابل کریمسون ............................................................. Rob Van dam vs. Crimson

مسابقه ششم: فورتون در مقابل ایمورتال .. AJ Styles & Christopher Daniels & Kazarian vs. Scott Steiner & Abyys & Gunner

مسابقه هفتم: مستر اندرسون در مقابل بالی ری ........................................................ Mr. Anderson vs. Bully ray

مسابقه هشتم: بیر مانی در مقابل مکزیکن آمریکا ........... Tag Team champions  Roode &  Storm vs. Hernandez & Anarquia

مسابقه نهم: استینگ در مقابل کورت انگل ............................... TNA Impact Wrestling Champions Sting vs. Kurt Angle

جهت دریافت مسابقات پی پی وی تی ان ای هاردکور جاستیس 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده

 

  نتایج کامل پی پی وی هاردکور جاستیس 2011 - TNA Justice PPV 2011 Full Results
نتایج پی پی وی هاردکور جاستیس 2011:

پی پی وی ماه آگوست کمپانی تی ان ای ایمپکت رستلینگ بامداد امروز در اورلاندو، فلوریدا برگزار شد. هاردکور جاستیس عنوان این رویداد بود که پدید آورنده اتفاقات جالب و عجیبی بود! در پی پی وی امروز استینگ عنوان قهرمانی سنگین وزن ایمپکت رستلینگ را از دست داد و از طریفی شاهد تغییر قهرمان کمربند ناک اوتس نیز بودیم! مسابقات رقابت باند فور گلوری هم بسیار جذاب دنبال شد و تغییرات اساسی در جدول به وجود آمد. در ادامه مطلب قصد داریم مروری بر مشروح نتایج شوء امروز نمائیم:

جهت دریافت تصاویر و عکس های پی پی وی تی ان ای هاردکور جاستیس 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده است، بروید.

 

( نتایج این رویداد بصورت اختصاصی فقط در سایت پرشین اسپورت ، کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. )

 

 

http://download-video-of-wrestling.mihanblog.com/post/578

با استفاده از آدرس بالا می توانید وارد وب سایتی شوید که عکس های مسابقات را برای دانلود قرار داده است.

 

-------------------------------------------------مسابقه اول: بریان کندریک (c) در مقابل آستین آریس در مقابل الکس شلی

این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی ایکس دیویژن برگزار شد. بازی تریپل ترث مچ شروع شد و شلی و کندریک به آریس حمله کردند. در ادامه آریس سک سوپلکس زیبا به شلی زد و سپس براین باستر را روی وی اجرا کرد. در همان حال کندریک اسلایسد برید را به آریس زد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: بریان کندریک

مسابقه دوم: تارا و میس تسمچر (c) در مقابل ساریتا و روزیتا

این بازی بر سر کمربند قهرمانی تگ تیم ناک اوت ها برگزار شد. تارا و روزیتا بازی را شروع کردند و در ادامه تسمچر آمد و یک کلوسلاین به روزیتا زد. بازی به جائی کشید که روزیتا و تارا در کرنر با هم درگیر شده بودند که تارا با زدن ساریتا به روزیتا یک وایدو پیک زیبا زد و ضمن برنده شدن، همچنان تیم خود را قهرمان نگه داشت.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: تارا و میس تسمچر

مسابقه سوم: د پاپ در مقابل دیوان

این بازی در چارچوب رقابت باند فور گلوری برگزار شد. بازی آغاز شد و د پاپ کنترل بازی را در دست دارد. یک بیگ بوت قوی در کرنر از د پاپ زده شد و سپس کراس بادی را اجرا نمود. در ادامه پاپ برای زدن DDE رفت که ناموفق بود و اسپیر را از دیوان دریافت کرد. اما پاپ بلند شد و با زدن یک کانتر، حریفش را رول آپ کرد و برنده شد.

برنده مسابقه: د پاپ

مسابقه چهارم: میکی جیمز (c) در مقابل وینتر

این بازی بر سر کمربند قهرمانی ناک اوتس برگزار شد. بازی با دخالت های آنجلینا لاو نیز همراه بود! یک تورنادو دی دی تی از جیمز زده شد و لاو قصد دخالت داشت که یک نک بریکر از میکی خورد و جیمز به رینگ بازگشت اما وینتر یک اسپایتس رد به جیمز زد و سپس با اجرای یک دراپ کیک توانست وی را پین کند!

برنده مسابقه و قهرمان جدید: وینتر

مسابقه پنجم: راب ون دام در مقابل کریمسون

این بازی در چارچوب رقابت باند فور گلوری برگزار شد. بازی با برتری آر وی دی آغاز شد و وی کاملا مسلط بر رینگ بود. در ادامه ون دام فراگ اسپلش را نیز اجرا کرد اما کریمسون پین نشد! در ادامه یک اسپیر زیبا از کریمسون اجرا شد و سپس اسکای رد را به ون دام زد و آر وی دی را کاور کرد ولی در حین شمردن، جری لاین پای داور را کشید و بازی DQ شد!

برنده مسابقه: کریمسون

مسابقه ششم: سیکس من تگ تیم مچ

در این مسابقه گروه فورتون متشکل از ایجی استایلز، کریستوفر دنیلز و کازاریان در مقابل تیم ایمورتال متشکل از اسکات استینر، آبیس و گانر قرار گرفتند. بازی را کاز و گانر شروع کردند که در این بین یک دراپ کیک از کاز زده شد. در ادامه گانر با استایلز در بیرون رینگ درگیر شد و وی را به میز گزارشگران زد و سپس دنیلز با استایلز تگ کرد ولی او هم ناموفق بود و گانر وی را هم روی میز کوباند! در پایان استایلز یک اسپرینگ بورد به آبیس زد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: فورتون

مسابقه هفتم: مستر اندرسون در مقابل بالی ری

بازی آغاز شد و اندرسون کنترل بازی را در دست گرفت و یک دی دی تی به ری زد. در ادامه اندرسون کلوسلاین را اجرا کرد ولی در ادامه چند میک چک قوی از بالی ری دریافت کرد. اندرسون چند شولدر به ری زد ولی ری رینگ را ترک کرد و در برگشت اندرسون موفق شد با رول آپ کردن وی به صورت ناگهانی برنده این بازی دشوار شود.

برنده مسابقه: مستر اندرسون

مسابقه هشتم: بیرمانی (c) در مقابل مکزیکن آمریکا

این بازی بر سر کمربند قهرمانی تگ تیم برگزار شد. بازی آغاز شد و هرناندز و بابی رود با هم درگیر شدند. در این بین یک شولدر بلاک از رود زده شد و در ادامه استورم یک هاری کانرانا و رود یک بادی اسپلش را به آنارکیا زدند. در ادامه استورم و هرناندز با هم درگیر شدند که در پایان یک سوپرکیک از استورم موجب برتری بیرمانی و ادامه قهرمانی آنها شد.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: بیرمانی

مین اونت
مسابقه نهم: استینگ (c) در مقابل کورت انگل

این بازی بر سر کمربند قهرمانی سنگین وزن تی ان ای ایمپکت رستلینگ برگزار شد! بازی بر هدلاک انگل آغاز شد. در ادامه بازی بسیار جذاب و تماشایی دنبال شد و مدام شاهد حرکت های زیبایی از هر دو استار بودیم. نکته جالب این بازی عدم برتری هیچ یک از دو استار در دقایق برگزار شده مسابقه بر هم بود! یک کلوسلاین از استینگ زده شد و در ادامه هالک هوگان دیده میشود که با یک صندلی در رمپ آرنا دیده میشود! هوگان برای زدن صندلی به استینگ رفت که انگل جلوی او را گرفت و صندلی را به بیرون پرتاب کرد و انگل اسلم را روی استینگ اجرا کرد و برنده بازی شد!

برنده مسابقه و قهرمان جدید: کورت انگل

 

  نتایج پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011 - TNA Destination X PPV 2011 Results
نتایج پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011:

پی پی وی ماه جولای تی ان ای بامداد امروز در فلوریدا با عنوان دیستنیشن ایکس برگزار شد. بر خلاف پی پی وی های قبلی، این رویداد مسابقه ای بر سر عنوان سنگین وزن تی ان ای نداشت و مستر اندرسون به استراحت پرداخت. از طرفی برخورد دو دوست قدیمی، کریستوفر دنیلز و ایجی استایلز و بازی آن ها در مین اونت این پی پی وی بسیار جالب و جذاب بود. همچنین رینگ های مسابقه این رویداد، شش بعدی بود و فضای جدیدی را در تی ان ای رقم زده بود. هم اکنون می توانید در ادامه مطلب شاهد نتایج کامل این پی پر ویو باشید:

جهت دریافت تصاویر و عکس های پی پی وی تی ان ای دیستنیشن ایکس 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده بروید.

 

( نتایج این رویداد بصورت اختصاصی فقط در سایت پرشین اسپورت ، کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. )

 


مسابقه اول: کازاریان در مقابل ساموآ جو

بازی آغاز شده و جو کنترل بازی را در اختیار دارد. کاز در اجرای کراس بادی ناموفق بود و یک اتومیک دراپ را از جو خورد. در ادامه چند هدبات از جو زده شد اما وی اسپرینگ بورد و میسل دراپ کیک را پس از آن از کاز دریافت کرد. حالا اسپرینگ بورد دی دی تی از سوی کاز اجرا شد اما در پین ناموفق بود. در پایان جو، حریف را برای اجرای چوک در گوشه رینگ آماده میکرد که کاز وی را رول آپ کرد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: کازاریان

مسابقه دوم: مارک هاسکینز در مقابل داگلاس ویلیامز

مگنوس و راب تری در کنار رینگ حضور دارند. صحبت های قبل از بازی منجر به چلنج کردن ویلیامز توسط هاسکینز شد و وی هم قبول کرد. بازی شروع شد و یک بیگ بوت از مارک اجرا شد. حالا مانکی فلیپ از سوی مارک زده شد ولی در ادامه با خوردن چند اسلم، سوپلکس را از داگلاس دریافت کرد. مارک چند دقیقه ای بر اثر سابمیشن داگلاس بی جان شد اما در ادامه در اجرای شوتینگ استار پرس ناموفق بود و داگلاس با رول آپ برنده بازی شد.

برنده مسابقه: داگلاس ویلیامز

مسابقه سوم: اریک یانگ و شارک بوی در مقابل تیم جنریشن می

در ابتدا ناهمانگی بین یانگ و بوی برای آغاز کردن بازی به وجود آمد که در نوع خود عجیب بود! جرمی و شارک در نهایت بازی را آغاز گردند که جرمی بهتر کار کرد اما در ادامه یانگ وارد رینگ شد و ضربه ای به جرمی زد تا جرمی مجبور به تگ کردن با مکس شود. در ادامه جرمی اسلیپر هولد را اجرا کرد ولی بوی در شماره 2 برگشت. حالا یانگ یک سوپلکس و بوی نیز چمر را روی مکس اجرا کردند و در پایان یانگ، ویل برو اسلم را زد و برنده شد.

برنده مسابقه: اریک یانگ و شارک بوی

مسابقه چهارم: الکس شلی در مقابل رابی ایی در مقابل شینون مور در مقابل آمازینگ رد

یک بازی فتال فور وی مچ جهت نامبر وان کنتندر شدن برای کمربند قهرمانی ایکس دیویژن، عنوان بازی بعدی بود. بازی آغاز شد و مور در همان ابتدا همه را به گوشه رینگ پرت کرد تا ایکس دیویژن را بگیرد ولی در ادامه با حمله آمازینگ رد مواجه شد. یک بیگ بوت از رد به شلی زده شد اما در ادامه رد توسط ایی به بیرون رینگ افتاد ولی شلی آمد و اجازه به ایی نداد تا اکس دیویژن را بردارد. در ادامه ایی یک بیگ بوت به شلی و مور زد. شلی به سمت کسب عنوان رفت که ایی یک کلوسلاین به وی زد. کار به جائی رسید که شلی، رد و مور به بالای کابل رفتند که ایی آمد و مور و رد را به بیرون پرتاب کرد اما مقابل شلی کم آورد و خودش به پایین پرتاب شد تا شلی برنده بازی شود.

برنده مسابقه و نامبر وان کنتندر: الکس شلی

مسابقه پنجم: راب ون دام در مقابل جری لین

بازی آغاز شد و یک شولدر بلاک از آر وی دی زده شد اما وی همان فن را دقایقی بعد از لین خورد. حالا اسپرینگ بورد دراپ کیک از سوی لین اجرا شد. در ادامه ون دام در اجرای سوپلکس ناموفق بود ولی یک کلوسلاین به لین زد. در ادامه لین یک صندلی آورد و به سر ون دام کوبید و موجب خونریزی از سر وی شد. در ادامه ون دام یک سانست بامب قوی از لین خورد. حالا لین صندلی را برداشت تا بار دیگر ون دام را بزند اما حریف با یک کیک، لین را به زمین انداخت و بلافاصله فایو استار فراگ اسپلش را اجرا کرد و برنده این مسابقه دشوار شد.

برنده مسابقه: راب ون دام

مسابقه ششم: زیما یون در مقابل آستین آریس در مقابل جک اوانز در مقابل لو کی

برنده این بازی، عضو جدید کمپانی تی ان ای میشد! حضور استار سابق WWE، کاوال که با نام لو کی بازی میکرد نیز جالب توجه بود. کی با چند لگد، آریس و یون را از جریان خارج کرد اما یک دراپ کیک قوی از اوانز دریافت کرد. حالا اوانز با اسپین کیک، حریفش را به زمین کوبید. حالا لو کی، دراگون اسلیپر را به یون و اوانز زد. در ادامه آریس در پین ها و اوانز در اجرای 630 ناموفق بودند اما در نهایت آریس بیگ برین باستر را روی لو کی اجرا کرد و برنده شد.

» نکته جالب پس از پایان بازی این بود که آریس با برد توانست با ایمپکت قرارداد امضاء کند ولی تماشاگران شعار با همشون قرارداد ببندید را سر دادند که موجی غافل گیری مسئولان شد!
برنده مسابقه: آستین آریس

مسابقه هفتم: آبیس (c) در مقابل برایان کندریک

این بازی بر سر کمربند قهرمانی ایکس دیویژن برگزار شد. بازی آغاز شد و ابیس به شدت به برایان حمله کرد. در ادامه برایان با زدن ضرباتی به شکم ابیس، او دقایقی بی حال کرد! ابیس بلند شد و یک ضربه محکم به داور زد! حالا اریک بیشاف به همراه بالی ری، گانر و اسکات استینر وارد رینگ شدند تا به برایان حمله کنند. اما در ادامه جنریشن می و آمازینگ رد هم به کمک برایان آمدند. در میان تعجب همگان، همه استارها از رینگ بیرون رفتند و حواس آبیس هم پرت شده است که کندریک وی را رول آپ کرد و قهرمان جدید شد.

برنده مسابقه و قهرمان جدید: برایان کندریک

مین اونت
مسابقه هشتم: کریستوفر دنیلز در مقابل ایجی استایلز

بازی بین دو دوست دیرینه آغاز شد و هر دو حرکت های زیبایی را در ابتدای بازی به نمایش گذاشتند و دیگری بر حریف برتری چشمگیری نداشت! در بیرون رینگ، دنیلز در اجرای بست مونسولت اور ناموفق بود و ایجی، استایلز کلش را روی وی اجرا کرد اما در پین ناموفق بود. حالا دنیلز سابمیشن انگلز وینگز را اجرا کرد ولی استایلز از آن بیرون آمد. در ادامه دنیلز برای اجرای فن دیگری روی طناب ها رفت که استایلز اجازه نداد و یک اسپیرال تپ را به دنیلز زد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: ایجی استایلز

» پس از پایان بازی، دنیلز ناراحت بود که استایلز آمد و به او دست داد و در پایان هر دو استار همدیگر را در آغوش گرفتند و این شوء در همین لحظه به پایان رسید.

 

  معرفی مسابقات کشتی کج پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011 TNA Destination X 2011 PPV - 10 July

 

 

 

 

معرفی مسابقات کشتی کج پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011 .................... TNA Destination X PPV 2011 PPV - 10 July

تاریخ برگزاری: 10 جولای 2011

مسابقه اول: کازاریان درمقابل ساموآ جو ....................................................................... Kazarian vs. Samoa Joe

مسابقه دوم: مارک هاسکینز درمقابل داگلاس ویلیامز ............................................ Douglas Williams vs. Mark Haskins

مسابقه سوم: اریک یانگ و شارک بوی درمقابل تیم جنریشن می ..................... Generation ME vs. Eric Young & Shark Boy

مسابقه چهارم: شلی مقابل رابی ایی مقابل مور مقابل آمازینگ رد ............ Moore vs. Robbie E vs. Amazing Red vs. Shelley

مسابقه پنجم: راب ون دام در مقابل جری لین ........................................................... Jerry Lynn vs. Rob Van Dam

مسابقه ششم: یون مقابل آریس مقابل اوانز مقابل لو کی ................ Austin Aries vs. Xzema Ion vs. Low-ki vs. Jack Evans

مسابقه هفتم: آبیس مقابل برایان کندریک ................................................................... Brian Kendrick vs. Abyss

مسابقه هشتم: کریستوفر دنیلز مقابل ایجی استایلز ............................................. Christopher Daniels vs. AJ Styles

جهت دریافت مسابقات پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011 به صورت مسابقه به مسابقه و کامل با کیفیت های مختلف می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده است مراجعه فرمایید.

|+| نوشته شده توسط مهربد در چهارشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۰  |
 
 
بالا